Strefa kursanta

Dlaczego warto odbyć kurs u nas?

Kursami SRC w systemie jednodniowym (kurs wraz z egzaminem odbywa się tego samego dnia i trwa od 3 do 5 godzin) zajmujemy się od stycznia 2006 roku. W okresie ostatnich 7 lat przeprowadziliśmy około 1000 szkoleń, w których udział wzięło ponad pięć tysiący osób. Zdobywane przez lata doświadczenie zaowocowało dopracowaniem procedur i programu kursu do bardzo wysokiego poziomu. Z naszych szkoleń korzystały i korzystają nadal: służby ratownicze, portowe, wojsko, rybacy, kluby sportowe, szkoły,  marynarze, lotnicy, motorowodniacy i oczywiście żeglarze wraz z wszystkimi, którzy chcą poszerzać swoje wiadomości.

Każdy zarejestrowany kursant otrzymuje dostęp do elektronicznego systemu logowania (strefa kursanta), gdzie ma dostęp do symulatora pytań egzaminacyjnych oraz do materiałów szkoleniowych. Nie jest to lista pytań z zaznaczonymi odpowiedziami ale program edukacyjny,  generujący test z losowo wybranymi pytaniami.

Szkolimy w systemie sesji objazdowych po Polsce, średnio co jeden/dwa miesiące. W każdej sesji odwiedzamy główne miasta  środkowej, południowej i północnej polski, plus miasta, do których zostaliśmy zaproszeni przez zorganizowane grupy (dowiedz się jak zamówić kurs w Twoim mieście).  Kurs wraz z egzaminem odbywa się tego samego dnia, w tym samym miejscu i całość trwa maksymalnie 5 godzin.

Szkolenia odbywają się na rzeczywistych radiach ICOM m411, takich jakie spotyka się na wielu jednostkach czarterowych i w dobrych sklepach żeglarskich.

Sale, w których odbywają się zajęcia, zlokalizowane są w centrach miast, najczęściej w hotelach lub biurowcach i charakteryzują się wysokim standardem wyposażenia oraz bardzo dobrym zapleczem sanitarnym. Dysponujemy własnym, nowoczesnym sprzętem multimedialnym, posiadamy autorskie i dedykowane przez RYA materiały szkoleniowe w języku polskim i angielskim.

Na kursie zajmujemy się tylko praktycznymi aspektami używania radia (bez zbędnych akademickich wywodów czy bezsensownego wkuwania częstotliwości).

Dla nas najważniejsze jest to, co kursant wyniesie z zajęć a nagrodą - Wasze zadowolenie. Opinie na temat naszych szkoleń można znaleźć między innymi TUTAJ , więcej na grupie pl.rec.zeglarstwo i innych grupach dyskusyjnych.

W cenie szkolenia każdy z kursantów otrzymuje:

 • materiały szkoleniowe,
 • dostęp do strefy kursanta z elektronicznymi zestawami pytań egzaminacyjnych,
 • nielimitowany czas dostępu do radia,
 • profesjonalną obsługę przez doświadczonych specjalistów,
 • praktyczną więdzę, która pozostaje na długo w pamięci


Więcej o naszych kursach w dalszej części strony.

serdecznie zapraszamy
załoga Gmdss.pl

  t

 • 860 zł 749 zł
  Radiotelefon Standard Horizon GX-1100E
 • nnnt

 • 1120 zł 972 zł
  Icom M411 bazowo-przenośny
 • nn