Strefa kursanta

Ile trwa kurs i jak się zapisać ?

Kurs trwa około 3-5 godzin (jednego dnia), standardowo w weekendy zaczyna się o godzinie 09:00 rano i kończy koło 12:00 - 13:00, w dni tygodnia często dla Waszej wygody organizujemy spotkania wieczorowe.
Przez pierwszą godzinę prowadzona jest interaktywna prezentacja multimedialna z udziałem kursantów. Przez następne 2-3 godziny odbywają się zajęcia praktyczne na radiach, na koniec których każdy z uczestników sprawdzany jest z umiejętności nadawania komunikatów głosowych i DSC. Po zajęciach praktycznych przychodzi czas na napisanie testu, a na koniec zajmujemy się omówieniem wyników, ze szczególnym naciskiem na prześledzenie wszystkich błędnych odpowiedzi.

Zapisujemy się na kurs poprzez formularz zgłoszenia na naszej stronie. Najłatwiejszym sposobem jest wejście w TERMINARZ i kliknięcie w przycisk "zgłoszenie na kurs" obok interesującego nas terminu. System sam wypełni pola formularza dotyczące terminu, miasta i numeru kursu.

Można również wejść bezpośrednio do formularza zgłoszenia na kurs ale wówczas samemu należy wprowadzić dane kursu odczytując je z terminarza.

Serdecznie zapraszamy
załoga Gmdss.pl

  t

 • 860 zł 749 zł
  Radiotelefon Standard Horizon GX-1100E
 • nnnt

 • 1120 zł 972 zł
  Icom M411 bazowo-przenośny
 • nn
 • Terminarz

  Najbliższy kurs - Warszawa - 18:00
  Termin: 06 Czerwiec 2018
  Wolne miejsca: 1

  Zobacz cały terminarz