Strefa kursanta

Ile trwa kurs i jak się zapisać ?

Kurs trwa około 3-5 godzin (jednego dnia), standardowo w weekendy zaczyna się o godzinie 09:00 rano i kończy koło 12:00 - 13:00, w dni tygodnia często dla Waszej wygody organizujemy spotkania wieczorowe.
Przez pierwszą godzinę prowadzona jest interaktywna prezentacja multimedialna z udziałem kursantów. Przez następne 2-3 godziny odbywają się zajęcia praktyczne na radiach, na koniec których każdy z uczestników sprawdzany jest z umiejętności nadawania komunikatów głosowych i DSC. Po zajęciach praktycznych przychodzi czas na napisanie testu, a na koniec zajmujemy się omówieniem wyników, ze szczególnym naciskiem na prześledzenie wszystkich błędnych odpowiedzi.

Zapisujemy się na kurs poprzez formularz zgłoszenia na naszej stronie. Najłatwiejszym sposobem jest wejście w TERMINARZ i kliknięcie w przycisk "zgłoszenie na kurs" obok interesującego nas terminu. System sam wypełni pola formularza dotyczące terminu, miasta i numeru kursu.

Można również wejść bezpośrednio do formularza zgłoszenia na kurs ale wówczas samemu należy wprowadzić dane kursu odczytując je z terminarza.

Serdecznie zapraszamy
załoga Gmdss.pl

    t

  • 860 zł 749 zł
    Radiotelefon Standard Horizon GX-1100E
  • nnnt

  • 1120 zł 972 zł
    Icom M411 bazowo-przenośny
  • nn