Strefa kursanta

Witamy w centrum szkoleniowym Gmdss.pl

9 lat temu udało nam się złamać monopol kursów radiowych w Polsce. Od początku traktowaliśmy tę dziedzinę jako priorytet i poświęcaliśmy jej najwięcej energii oraz czasu. Efektem tej pracy jest przeprowadzenie ponad dwóch tysięcy kursów, które pomogły w dopracowaniu programu szkoleniowego i ugruntowały naszą pozycję jako lidera żeglarskich firm szkoleniowych w Polsce. 

Kursanci przed zajęciami otrzymują dostęp do symulatora pytań testowych oraz do materiałów szkoleniowych, które w sposób logiczny i zwięzły opisują wszelkie zagadnienia poruszane podczas szkolenia. Poza tym nasi pracownicy od poniedziałku do piątku są do Waszej dyspozycji i odpowiedzą na każde nurtujące pytanie. Kursy możemy przeprowadzać w dowolnym miejscu w Polsce, a w Warszawie nawet w systemie wieczorowym z dnia na dzień. 
Po kursie (przed otrzymaniem patentu), dla chętnych wystawiamy zaświadczenia umożliwiające czarter jachtu np. w Chorwacji.

Od styczenia 2014 roku istenieje możliwiość odbycia kursu on-line. Po jego ukońćzeniu słucacz podchodzi do egzaminu w indywidualnie ustalonym terminie i miejscu. W Warszawie i Trójmieście może on odbyć się nawet "z dnia na dzień"

Więcej o tym, co oferujemy i jak bardzo różnimy się od pozostałych firm, dowiecie się na naszej stronie. Odpowiedzi na najbardziej popularne pytania znajdziecie w dziale FAQ.

Zaufaj specjalistom!
z żeglarskimi pozdrowieniami
załoga GMDSS.PL

    t

  • 860 zł 749 zł
    Radiotelefon Standard Horizon GX-1100E
  • nnnt

  • 1120 zł 972 zł
    Icom M411 bazowo-przenośny
  • nn